Menu

zoeken

180202 Blikjes zwerfafval Langwarderdyk LangweerIdskenhuizen baalt van het zwerfafval in het dorp. Met name rondom de camping is de overlast groot. Op straat liggen lege pakjes drinken, bakjes en lege bierflesjes.

‘Dat kan toch niet de bedoeling zijn’, melden inwoners op Facebook. ‘Wij houden ons dorp graag netjes en schoon. Thuis gooi je ook je afval niet zo door het huis. Laten we er met ons allen voor zorgen dat ons dorp schoon, netjes en aantrekkelijk blijft. Gooi je rommel in de daarvoor bestemde containers of prullenbakken. Zo moeilijk is dat echt niet.’

De inwoners beloven de vervuiling aan te pakken, net zoals het hondenpoepprobleem in maart in opgelost.

(Foto: Zwerfafval in Langweer/archief De Zakenman)

 

 Help De Zakenman en DeSintNykster!

Fijn dat je onze berichten op DeSintNykster.nl en in De Zakenman leest! Houd beide unieke nieuwsmedia in de lucht en betaal een jaarlijkse bijdrage als Vriend van DeSintNykster.nl en De Zakenman.

Ja, ik word Vriend!