De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

IMG 1315Niet alleen bij de Sint Nykster Merke, ook tijdens de aankomende feestweek van Langweer zal er een stille en prikkelarme kermis zijn. Die vindt op zondagmiddag 2 september van één tot twee uur plaats en is onderdeel van de 'Kermisfamiliedag'.

Met de prikkelarme kermis zijn de licht- en geluidseffecten en de draaisnelheden zoveel mogelijk weggenomen. Iedereen, ook mensen die normaal gesproken de kermis vanwege alle prikkels vermijden, kan daardoor van de attracties genieten. 

De aftrap van de Langwarder Merke wordt aankomende donderdag om tien uur gegeven. Dan zal de traditionele optocht in gang worden getrokken. Bijzonder onderdeel zijn dit jaar ook de open zeilwedstrijden op de Langwarder Wielen. 

(Archieffoto: De Zakenman 2016)

Lees ook: Prikkelarme kermis tijdens Merke

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden