De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

De Amsterdamse Dag in Langweer heeft zaterdag 20 juni 2026 veel bezoekers getrokken. Onder zonnige omstandigheden konden bezoekers terecht bij een groot aantal marktkramen en kofferbakverkopers.

Het draaiend rad was opnieuw een van de publiekstrekkers van het evenement. Daarbij werden diverse prijzen verloot. De hoofdprijs, een statafel, ging dit jaar naar Jan Wassenaar.

Voor vermaak zorgden onder meer een draaiorgel en Clown Auke. Het draaiorgel trok over het terrein, terwijl de clown de jongste bezoekers verraste met ballonfiguren.

Ook werd de nieuwe Langwarder Kalender gepresenteerd. De kalender bevat foto's van Langweer, gemaakt door inwoners van het dorp, en is verkrijgbaar voor tien euro.

Foto's: Vereniging voor Voksvermaken Langweer

260620 Langweer AmsterdamseDag c VVVLangweer260620 Langweer AmsterdamseDag 2 c VVVLangweer

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden