De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

Om mee te blijven doen in de top van de ranglijst van de 3e klasse P moest het eerste elftal van voetbalvereniging VVI uit Idskenhuizen ook op zaterdag 22 maart 2025 winnen van SC Berlikum.

Ook deze middag leek het beeld van de wedstrijd erg op dat van de afgelopen weken. VVI als bovenliggende partij en een tegenstander die loert op kansen. Gelukkig kwam VVI deze keer op voorsprong door een rollertje van Giedo de Weerd maar de gelijkmaker van de thuisploeg liet niet lang op zich wachten. Ruststand 1-1.

Na de pauze werden twee van de vele kansen benut door VVI, waardoor er een verdiende 1-3 overwinning werd behaald. Doelpunten makers waren Johannes Lindeboom en Jan Faber.

  • Op zaterdag 29 maart 2025 komt DWP uit SInt Johannesga op bezoek in Idskenhuizen. Een derby waar veel toeschouwers op af komen met na afloop muziek van Sipke de Boer. Aanvang 14.30 uur.

Foto's: VVI

 

Thom van Lingen kijkt geconcentreerd naar de bal.250322 ScBerlikum VVI 3

250322 ScBerlikum VVI 2

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden