De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

230809 DeVeenhoop OmroepMax FoppedeHaanVoetbaltrainer Foppe de Haan uit Nes (H) hoopt dat het skûtsje van Langweer de SKS-titelstrijd 2023 wint. In de wandelgangen hoorde hij dat Grou favoriet is, maar ,,ik gun het de beide Brouwers. Dat zou fantastisch zijn’’. Hij kwam met zijn ontboezeming in een interview met Omroep Max, dat dagelijks aandacht aan de skutsjesylwedstrijden op televisie besteedt.

De Haan ging al naar het skûtsjesilen toen hij nog in Grou woonde en een kleine jongen was. De sport was op sterven na dood, vertelt hij. Zelf heeft hij ooit met Age Veldboom uit Earnewâld, een oud-klasgenoot van de sportlerarenopleiding CIOS in Heerenveen, op een skûtsje gevaren en ook het roer in handen gehad. De skûtsjeschippers van de SKS kunnen het veel beter dan ik, laat ie breed glimlachend weten.

Foto: still uit video Omroep MAX/video: Omroep MAX

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden