De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

Gemotoriseerd verkeer, dat vanuit Langweer richting Sneek wil, moet van woensdag 5 tot en met vrijdag 7 november 2025 omrijden. Het viaduct 'Utgangen' in de Pontdyk over de A7 ligt er uit. Aannemer KWS Infra vervangt in opdracht van Rijkswaterstaat de voegovergangen van het viaduct.

Tijdens de werkzaamheden is het viaduct gesloten voor gemotoriseerd verkeer. Fietsers en voetgangers kunnen het viaduct wel gewoon gebruiken. Verkeersregelaars begeleiden het verkeer en er zijn omleidingsroutes ingesteld.

Bijzonder is dat gemotoriseerd verkeer via rijplaten langs de Pontdyk wordt geleid. Wie vanuit Akkrum richting Joure wil, volgt de rijplaten naast de Pontdyk en rijdt via het werkvak op de A7 door tot afrit 23 bij Joure-West. Verkeer vanuit Joure richting Pontdyk wordt vanaf diezelfde afrit via het werkvak op de A7 naar de rijplaten langs de Pontdyk geleid.

De pont over de Langwarder Feart aan de Pontweg vaart tijdens de werkzaamheden gewoon volgens de normale dienstregeling.

Foto: Google Maps

Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties