De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

16062155 AfzettingSCHARSTERBRUG - De A6 tussen Sint Nicolaasga en Joure wordt een nacht afgesloten. In de nacht van woensdag 15 op donderdag 16 maart tussen 22.00 en 04.00 uur moet de lijnen op de weg worden aangebracht.

Door de slechte weersomstandigheden is dat tot dusver niet gelukt. De belijning is op dit moment onduidelijk en slecht zichtbaar. Voor de weggebruikers worden omleidingsroutes aangegeven. Het verkeer dient met een langere reistijd rekening te houden.

(Archieffoto: Noordoost.nl)

 

 

 

170309 A6 omleiding

Ingestelde omleidingsroutes (Afbeelding: Knooppunt Joure) 

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden