De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

16060859 A6 fileSCHARSTERBRUG - De rijstroken van de A6 tussen Joure en Sint Nicolaasga worden tot het einde van het jaar versmald. De maatregel, die vanwege de werkzaamheden voor het nieuwe snelwegtracé nodig is, wordt vanaf 29 juli van toepassing en geldt al voor de andere rijrichting. 

De twee rijstroken tussen de rotonde en de Scharsterrijnbrug blijven wel gewoon beschikbaar. Vanwege de versmalling en de bijbehorende verlaagde maximum snelheid van zeventig kilometer per uur, is er toch sprake van verkeershinder. De maatregel zou begin juli al doorgevoerd worden, maar door een aanpassing van de planning is dit het einde van de maand geworden.

De rijstroken voor het verkeer in de andere rijrichting, vanuit Lemmer, zijn al eerder versmald. De maatregelen zijn nodig om het werkverkeer de ruimte te bieden om het nieuwe knooppunt aan te leggen. Aannemer Gebr. Van der Lee is al sinds januari bezig met het verdiepen van de Langwarder Wielen. Het zand dat daarbij vrijkomt wordt met buizen naar het speciale zanddepot bij Scharsterbrug getransporteerd. Binnenkort starten de voorbereidingen voor de aanleg van de fly-overs van en naar Sneek. 

Naar verwachting moet het verkeer tot het einde van het jaar rekening houden met de verkeersmaatregelen.

(Foto: Noordoost.nl)

Lees ook: 
Ruim 2500 drains voor Knooppunt
Extra verkeershinder op A6
Meer overlast voor verkeer op A6

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden