De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

05113007 StraaljagerpilootAls ze een beetje geluk hebben, kunnen liefhebbers vandaag rond het Tjeukemeer op de foto met de nieuwe F35 ofwel de Joint Strike Fighter (JSF).

Het gevechtsvliegtuig maakt voor een fotosessie een rondvlucht boven Nederlandse bezienswaardigheden. Het Tjeukemeer is uitgekozen als voorbeeld voor de Friese Meren.

De JSF vliegt tussen 14.19 uur en 14.48 uur met aangepaste snelheid en op ongeveer vierhonderd meter hoogte over het Tjeukemeer. Fotograaf Frank Crebas uit Emmeloord maakt de foto's van uit een F16, die de hele tocht over Nederland meevliegt.

De tocht voert langs typisch Nederlandse bezienswaardigheden en de belangrijkste luchtmachtlocaties. Het nieuwe jachtvliegtuig gaat met onder andere de Deltawerken, de molens van Kinderdijk en het centrum van Amsterdam op de foto. De geplande rondvlucht van 2 juni is afgelast vanwege het slechte zicht voor het publiek op de grond.

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden