De rooms-katholieke kerk in Sint Nicolaasga is 's avonds en 's nachts verlicht.FOTO: Alex J. de HaanHome-page: http://www.noordoost.nlE-mail: persbureau@noordoost.nl(c) Persbureau Noordoost/Heerenveentel: 0513-626999 fax: 0513-623253mobiel: 0654-727.557

201220 qr bordjes krystkuier 2SINT NICOLAASGA – De traditionele Krystkuier in en rondom Sint Nicolaasga wordt weer ingewisseld voor een individuele tocht. Met de huidige coronamaatregelen is het organiseren van het grote evenement niet mogelijk. Het fotobord staat weer bij de Amazonevijver. 

De organisatie publiceert een aantal routes die iedereen op eigen initiatief kan wandelen. De route is voor iedereen vrij, maar met inachtneming van de gelden regels die door de RIVM zijn opgesteld.

De jaarlijkse Krystkuier vindt altijd op tweede kerstdag plaats. De organisatie hoopt nu op een spetterende editie in 2022. 

In een eerdere versie van dit artikel stond dat de Krystkuier middels een QR-code kon worden gelopen. Dat klopt niet. De organisatie publiceert zelf een aantal routes.

Lees ook: Krystkuier met QR-code

(Foto: de route van vorig jaar)

02042952 Vriend Nieuws is niet vanzelfsprekend 1400

🎄 Uw kerstwens:

Uw kerst- en nieuwjaarswens voor lezers van DeSintNykster.nl.

Vul hier een kerstwens in van maximaal 130 tekens
Vul hier de naam (namen) in van de afzender
Klik op het rondje zodat het groen wordt.
 Lees alle kerstwensen >>
Elke vrijdagmiddag het laatste nieuws in de mailbox?

Advertenties

Onze zakelijke vrienden